Перлини регіону

Подорожуючи Львівщиною, львів’яни та гості області вже упевнились у тому, що наша область багата на безмежні поля, могутні ліси, незабутні краєвиди та, дякуючи Євро-2012, непогані дороги. Окрім цих складових для вдалої подорожі додайте комфортну автівку та веселу компанію. Ну, а тепер саме час відправитися у подорож та отримати максимум позитивних емоцій! Гайда у світ безцінної та невічної історії.

Подорожуючи нашим регіоном, Ви не могли не помітити незабутні перлини нашого регіону – видатні замки Львівщини. Прокладаючи туристичний маршрут до Буську, не оминайте замки, які є безцінною спадщиною для усього українського народу. Львівщина дарує кожному шанс доторкнутися до історії та побачити на власні очі місця, де багато століть тому мужні лицарі змагалися та помирали за серця та погляд своєї коханої леді. Де це можна зробити, запитаєте Ви? Лише у замках Львівщини!

Продумайте свою подорож таким чином, аби не оминути туристичний маршрут «Золота підкова Львівщини». Мабуть, це найкращий варіант для подорожуючих, які в короткий термін бажають отримати максимум позитивних емоцій та нових вражень. Незабутні перлини архітектури – Олеський, Підгорецький та Золочівський замки. Пам’ятки архітектури розташовані недалеко один біля одного, тому за один день Ви встигнете оглянути усі історичні місця. Привчайте до прекрасного Ваших діток. Їм також буде цікаво доторкнутися до середньовічної архітектури, до стародавньої історії.

Почати подорож рекомендуємо із Олеського замку, який розташований у 50 км від Львова. Відомий цей замок не лише неймовірною архітектурою, але й певними історичними фактами, про які Ви зможете дізнатися в ході екскурсії. Відомо, що саме в Олеському замку народився польський король Ян Собеський, пізніше Богдан Хмельницький провів у замку своє дитинство. Сьогодні Олеський замок діє, як музей Львівської галереї мистецтв, а у підвалі замку діє музей знарядь для катування.

Цим же шляхом в 5 км від Олеського замку розташоване село Підгірці. Підгорецький замок був споруджений ще у 1640 році, як оборонний комплекс. Неймовірно, але палац вважався одним з найкращих комплексів Європи. Спочатку Підгорецький замок належав польським родинам.

Є цікавий факт про замок у Підгірцях і для шанувальників потойбічного світу. Існує легенда, що замком блукає привід Білої Пані. Американські та українські екстрасенси підтвердили той факт, що привиди у замку є ледь не у кожному закутку. Вірити чи ні, вирішувати Вам. Однак полоскотати нерви погодиться чимало шанувальників потойбічного світу.

Зараз Підгорецький замок реконструюється, тому потрапити усередину не вдасться. Однак подивитися на унікальну архітектуру фасаду замку доступно кожному. Прогулятися у парку біля Підгорецького замку, насолодитися краєвидами, які приваблювали декілька століть тому мужніх завойовників та тендітних дам Середньовіччя.

Подорожуємо далі. У 16 км від Підгорецького замку розташований Золочівський замок. На відміну від попередніх замків, Золочівський комплекс був і в’язницею, і королівською резиденцією, і навчальним закладом. Не дивлячись на те, що Золочівський замок зазнавав чимало нападів та облог, пам’ятка архітектури доступна для туристів і до сьогодні.

А коли тіло втомилось від прогулянок визначними місцями, а душа та серце переповнюється незабутніми враженнями, саме час поїхати до Буську, де в самісінькому центрі міста розташований затишний готельний комплекс «Оксана». В «Оксані» більш затишно, аніж у замках Львівщини, повірте. Тут кваліфіковані кухарі нагодують Вас так смачно, як удома, а після виснажливої прогулянки, запропонують комфортні номери. Якщо затримаєтеся довше у готелі «Оксана», то матимете змогу попаритися у сауні, або пограти у більярд.

Якщо за один день Ви не встигли оглянути усі замки нашого регіону, розділіть подорож на декілька етапів. Огляньте спочатку один комплекс, повертайтеся до «Оксани», а згодом продовжуйте подорож. Наберіться свіжих сил у наших номерах, тоді і від екскурсії отримаєте більше естетики та користі.

Запрошуємо до Львівщини!