Ресторан

Після виснажливої роботи, бізнес-зустрічі або довгої екскурсії просто необхідно відновити сили! А де це краще зробити, якщо не в ресторані. Далеко ходити не потрібно! В самісінькому центрі Буську розташований ресторан «Оксана», де Ви можете смачно пообідати, а ще й відсвяткувати забаву.

У ресторані до Ваших послуг працює три ресторанних зали, в кожному з яких свій особливий настрій та неповторна атмосфера. Вишукані страви дозволять відчути себе в гостях як у мами, а неповторний інтер’єр додасть приємних емоцій до трапези. Навіть найвибагливіший відвідувач залишиться задоволеним в готелі «Оксана».

Ресторан у готелі «Оксана» дозволить не лише смачно пообідати, але й відсвяткувати весілля, день народження або корпоративну вечірку!

Перший зал розрахований на 80 осіб, другий – на 30, третій – на 60 осіб. В сонячні теплі дні готель «Оксана» запрошує гостей на літній майданчик. В готелі «Оксана» Вам запропонують скуштувати смачні страви української та європейської кухні, страви на мангалі.

Також в ресторані Ви можете організувати бізнес-ланчі, резервувати зал для конференцій, бенкетів. В ресторані «Оксана» вистачить місця і для проведення прес-конференцій, семінарів, тренінгів та лекцій. Унас Ви зі смаком відсвяткуєте день народження та гучно погуляєте на корпоративній вечірці. Живу музику та шоу-програму влаштуємо на Ваше замовлення.

Зробити для вас смачне свято – наша робота!